سیستم رشد شخصی پاشو

سیستم رشد شخصی پاشو PASHO Personal Growing System یک سری از دوره های آموزشی خودشناسی می‌باشد که توسط آقای یاسین رحمانی طراحی شده و آموزش داده می‌شود.

این سیستم پس از طراحی، آزمون و خطا و تست و کسب نتایج مثبت فروان، در سال ۱۳۹۷ به صورت عمومی شروع به آموزش دادن شد و از آن به بعد، افراد بسیار زیادی خودشناسی را توسط این سیستم آموزش دیدند، انجام دادند و نتایج فراوانی را دریافت کردند.

کلمه پاشو از حروف ابتدایی چهار مرحله اصلی این سیستم برداشته شده است. پاکسازی، ارتعاش دائم، شهود و واکنش. در این سیستم پاکسازی کردن به شیوه هواوپونوپونو نقش اصلی را داشته و پس از اینکه دانشجو مسئولیت کامل و ۱۰۰ درصد زندگی خود را پذیرفت و در زندگی و وجود او نهادینه شد به مراحل بعدی رفته و در نهایت خالق زندگی خود، موفقیت، آرامش ، ثروت ، سلامتی و… در زندگی خود خواهد شد.

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که فرد در هر قدم کوچک خودشناسی (از همان اولین قدم) نتیجه ها را در درون خود دریافت می‌کند و هر چقدر که جلوتر برود، نتایج بسیار بزرگتری را دریافت خواهد کرد.

سیستم رشد شخصی پاشو بر اساس قوانین بنیادین جهان هستی طراحی شده به همین دلیل شما با جهان هستی همسو شده و در فرایند یادگیری و انجام تمرین ها در جریان هدایت، آرامش و عشق قرار می گیرید. و همچنین از تکنیک های بسیار قدرتمندی برای بالا بردن سطح ارتعاش دائم شما استفاده شده است و پس از بالا رفتن سطح ارتعاش دائم شما و رسیدن به فرکانس عشق و سپاسگزاری و خوشبختی، اینکه چطور از شهود استفاده کنید آموزش داده می‌شود و سپس در مراحل پایانی به کد نویسی ذهن، برنامه نویسی زندگی و… پرداخته می‌شود.

این دوره بسیار قدرتمند می باشد. سیستمی که در زمانی کوتاه، شما را به عشق، خوشبختی، عزت نفس و آرامش دائمی رهنمون خواهد کرد.

تنها مربی سیستم رشد شخصی پاشو، طراح این سیستم، آقای یاسین رحمانی می باشد. ایشان در نظر دارند با برگزاری دوره های مربیگری سیستم رشد شخصی پاشو ، مربیانی را در این سیستم تربیت کرده تا بتوانند این سیستم را آموزش دهند ولی فعلا تنها آموزش دهنده این سیستم خود ایشان می باشند.
تنها منبع اخبار منتشر شده درباره این سیستم سایت yasinrahmani.com می‌باشد.

دانشجویانی که این سیستم را به پایان رسانده اند  یک گواهی به عنوان یادگاری اهدا خواهد شد.

برای یادگرفتن این سیستم رد صفحه «از کجا شروع کنم؟» شده و طبق ترتیبی که گفته شده، دوره ها را تهیه کنید و همچنین برای اینکه این سیستم را زیر نظر شخص آقای یاسین رحمانی به صورت مجازی بگذرانید می‌توانید در گروه ویژه تلگرام عضو شوید.

  1. بازتاب: مسیر آموزشی شما | یاسین رحمانی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید *

به بالای صفحه بردن