درباره

برای دستیابی به خانواده و جامعه ای سالم، آموزش سالم  به فرد فرد جامعه یک امر ضروری می باشد. مهارت هایی مانند شناخت احساسات و نحوه کنترل آنها و انجام رفتارهایی سالم و مناسب شرع و عرف جامعه و هم چنین مراقبه و خودآگاهی از جمله مهارت های زندگی می باشند. تیم ما نتایج و تجربه های شخصی و گروهی خود را گسترش آموزش در زمینه مهارت های زندگی در جای جای کشور عزیزمان و مردم عزیزمان در حتی دورترین نقاط کشور بپردازد و با این کار به پیشرفت فردی رهنگی مردم، جامعه و در نهایت کشور کمک نماید.

تمام محصولات این سایت با این هدف متعالی تولید و عرضه می گردند.به طور خاص مراقبه هایی که طراحی شده اند، با هدف کسب آرامش و موفقیت می باشند و همچنین به طور غیرمستقیم شخص مراقبه کننده نحوه اصولی مراقبه را فرا می گیرد.

یاسین رحمانی، مربی مهارت های زندگی، مولف کتاب پر فروش «تا عشق» می‌باشد که با ۱۰ سال سابقه مطالعه و تحقیق در موضوع مهارت‌های فردی زندگی، موفقیت، انگیزشی و مراقبه، سه سال است که در زمینه آموزش مجازی در تلگرام و دیگر شبکه های مجازی در مراقبه، مهارت های زندگی و مهارت های فردی مانند تکنیک عشق ورزی هواوپونوپونو، گسترش فرهنگ کتابخوانی و… فعالیت دارد.

 

صفحه‌های ما در اینستاگرام، برای وارد شدن به اینستاگرام و دنبال کردن ما روی لینک های ذیل کلیک کنید:

صفحه رسمی آقای یاسین رحمانی در اینستاگرام:

@yasinrahmani

صفحه مرکز هواوپونوپونو ویرا در اینستاگرام:

@vira_hooponopono_center

صفحه فروشگاه آنلاین ویرا در اینستاگرام:

@vira_store_online

به بالای صفحه بردن