تست واقعی قدرت هواوپونوپونو

تست قدرت واقعی هواوپونوپو

نویسنده : جاناتان دِیویس
مترجم :رضا ولیخانی

همانند خیلی از مراقبه های معنوی ، از جمله مدیتیشن ، هواوپونوپونو مراقبه ای نیست که شما فقط زمانی که در بحران و گرفتاری هستید انجامش دهید ، شما از قبل و به طور مرتب این مراقبه را انجام‌ میدهید تا هنگام‌ مقابله با طوفان ، آماده باشید . چند سال پیش در یک عقب نشینی معنوی قرار داشتم و در آنجا عملی که من به آن مشغول شدم باعث شد تا من اکنون از آن به عنوان وضعیت اضطراری معنوی توصیف کنم . من این اصطلاح را در شرایطی استفاده می کنم که “استن گروف” و دیگر روانشناسان شفاف بتوانند از آن استفاده کنند ، به عنوان یک جمله جایگزین برای توصیف کلمه روان پریشی نامند.

من همیشه یک ذهنیت داشتم که در آن همیشه احساسات روحی خود را مورد تجاوز قرار میدادم و تهدیدی از طرف گذشته ی خود و تجربه هایم احساس میکردم .
با درک اینکه کسی به من کمک نمی کند ، می دانستم که مقابله با اوضاع بر عهده من است. من روی نقطه ای نشستم و به مدیتیشن رفتم .
از میان بسیاری از مناجات و ابزاری که در طول این سالها آموخته ام ، هووپونوپونو بود که به عنوان راه حل مشکل من ، در سر راه من قرار گرفت .

در لحظاتی از اجرای این عمل ، احساس تعرض همه جانبه به آگاهی من از بین رفت ، به راحتی بوی نان تست سوخته هنگامی که یک نفر پنجره را باز میکند و نسیم بهاری وارد اتاق میشود . این حس زمانی در من ایجاد شد که در حال مراقبه بودم ،
و آن حس تجاوز به احساسات روحی به طور کامل منحل شد و از آن زمان دیگر برنگشته است .

من این موضوع را بیان کردم تا بدانید که جدا از اتفاقات خوبی که برای اطراف و دیگران با هواوپونومونو پیش می آید ، بلکه برای خودتان نیز اتفاقات خوب و شگفت انگیزی رخ میدهد .

“متاسفم ، لطفا مرا ببخش ، متشکرم ، دوستت دارم “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید *

به بالای صفحه بردن